Apartament w Mechelinkach – bardzo dobra opcja dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to doskonała alternatywa dla osób, które chcą odwiedzić Trójmiasto. Usytuowany jest blisko Rewy i Gdyni. Nowoczesne oraz gustownie urządzone mieszkanie pozwala każdemu poczuć się znakomicie. Nie ma potrzeby więcej rezerwować pobytu w drogich obiektach hotelowych, w jakich na dodatek jest dużo ludzi.

A można liczyć na o wiele większą wygodę. To dobra opcja dla osób, które lubią wypoczywać w spokoju, a mimo to zależy im na niedalekiej lokalizacji znanych nadmorskich miejscowości. Duże mieszkanie pozostaje w całości do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają chęć. Apartament przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to salon z kuchnią, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z komfortowym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Doskonałym rozwiązaniem jest taras na dachu, umożliwiający komfortowy wypoczynek. Można się na nim opalić, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim doskonale będą czuły się równocześnie osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Mające dwa piętra mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą spędzić czas wolny nad polskim morzem, niezależnie od tego, jakie lubią czynności w wolnych chwilach. Pobyt można rezerwować online lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki dostają jedno miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo przekłada się również na komfort podróżowania. Apartament można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na stronie. Innowacyjny i komfortowy apartament z 3 sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie jest czymś obojętnym.